3d-bio
3d-bio
3d-bio
3d-bio
3d-bio

شرکت امید آفرینان مهندسی آینده به عنوان نخستین تولید کننده تجاری دستگاه چاپگر سه بعدی زیستی در کشور فعالیت­های خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است. در گام نخست این شرکت با اعتقاد به این باور که قادر است آینده­ فناوری چاپ زیستی را با روحیه ای همکارانه و ترکیب تخصص های مختلف بسازد، در قالب گروه ۳D-bio فعالیت های خود را آغاز کرد و در فاصله کوتاهی از شروع فعالیت­های خود توانست با ارائه دستگاه­های چاپگر زیستی با فناوری روز دنیا و همچنین ویژگی­ های منحصر به فرد جایگاه ویژه ای در کشور بدست آورد.

این گروه از سال ۱۳۹۶ با عنوان شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده کار خود را با تمرکز بر روی توسعه محصول ادامه داد. این شرکت با توجه به نیاز متخصصان حوزه مهندسی بافت و با اتکا به تجربه اعضای خود که همگی از نخبگان برتر کشور هستند، علاوه بر ارائه انواع چاپگر سه­ بعدی زیستی با فناوری بالا، اقدام به ارائه انواع جوهرهای زیستی، رده ­های مختلف بافتی با استفاده از این فناوری و سایر محصولات جانبی نموده است.

ما باور داریم آینده در زمان حال ساخته می شود و متعلق به آنهایی است که در این مسیر قدم بر می دارند، آنهایی که حرکت رو به جلو را ادامه می دهند تا افق دیدشان به واقعیت تبدیل شود.

 

در صورتی که مایل به همکاری با ما هستید، با توجه به تخصص و امکاناتی که دارید، از طریق بخش ارتباط با ما، فرم همکاری را ارسال نمایید.