3d-bio

محصولات بایواینک

محصولات بایواینک

شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده با گردآوری متخصصان حوزه های مختلف به عنوان نخستین شرکت ایرانی اقدام به تولید و عرضه انواع جوهرهای زیستی کرده است. جوهرهای زیستی شرکت امیدآفرینان علاوه بر قیمت مقرون به صرفه، قابلیت پرینت بالایی داشته و محیط مناسبی مشابه ECM جهت رشد و تمایز سلول ها ایجاد می کنند. این شرکت علاوه بر ارائه انواع جوهرهای زیستی تجاری با چاپ ترموپلاستیک و هیدروژل، آمادگی تهیه و تولید جوهرهای اختصاصی را نیز دارد.

جهت مطالعه یک مقاله کامل و جامع در زمینه جوهرهای زیستی، انواع آن و مشخصه های جوهر زیستی مناسب در تکنیک های مختلف پرینت اینجا کلیک کنید.

تصویر: ۳DBio Soft-Ink

۳DBio Soft-Ink


اطلاعات بیشتر

ترکیبات ژلاتین در مهندسی بافت، زخم پوش ها و به عنوان حامل تحویل عوامل درمانی و مولکول‌ های بیولوژیک به طور گسترده استفاده می شود. جوهر زیستی ®soft-ink هیدروژلی تخریب پذیر برپایه­ ی ژلاتین، آلژینات و سایر پلیمرهای طبیعی می ­باشد که رشد و تکثیر سلولی را حمایت می ­کند. از ویژگی­های منحصر به فرد این بایواینک می­توان به پرینت پذیری خوب با امکان پرینت فیبرهایی یکنواخت در مقیاس میکرو با قابلیت تنظیم سفتی ماتریس حاصل از آن نام برد.

تصویر: ۳DBio Alginate

۳DBio Alginate


اطلاعات بیشتر

جوهر زیستی اختصاصی شرکت امید آفرینان بر پایه پلیمر آلژینات محیطی ایده­آل جهت زنده مانی و پرینت سلولی را فراهم می­کند. نتایج آزمون­های انجام شده با رده­های مختلف سلولی نشان می­دهد علاوه بر چاپ­پذیری بالای این جوهر زیستی و کیفیت مناسب پس از پرینت، نقش به سزایی در حفظ سلول­های زنده دارد.

تصویر: ۳DBio PCL/Startch

۳DBio PCL/Startch


اطلاعات بیشتر

جوهر زیستی اختصاصی ۳DBio PCL/Startch توانسته است با افزایش تخریب پذیری و افزودن ویژگی­ آبدوستی نقاط ضعف جوهر PCL را برطرف کند. این جوهر زیستی علاوه بر ویژگی­های زیست سازگاری بهتر، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

تصویر: ۳DBio PCL

۳DBio PCL


اطلاعات بیشتر

Polycaprolactone یک پلیمر پر مصرف در تولید بافت­های مختلف به ویژه بافت­های استخوانی و دندانی به روش چاپ سه بعدی است. شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده PCL با استاندارد پزشکی و بالاترین کیفیت که برای استفاده در چاپگرهای زیستی این شرکت آماده سازی شده­اند را ارائه می­کند.