فناوری ملی صنعت چاپ سه بعدی زیستی

آرشیو اختصاصی:(محصولات بایواینک)

محصولات بایواینک

محصولات بایواینک

شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده با گردآوری متخصصان حوزه های مختلف به عنوان نخستین شرکت ایرانی اقدام به تولید و عرضه انواع جوهرهای زیستی کرده است. جوهرهای زیستی شرکت امیدآفرینان علاوه بر قیمت مقرون به صرفه، قابلیت پرینت بالایی داشته و محیط مناسبی مشابه ECM جهت رشد و تمایز سلول ها ایجاد می کنند. این شرکت علاوه بر ارائه انواع جوهرهای زیستی تجاری با چاپ ترموپلاستیک و هیدروژل، آمادگی تهیه و تولید جوهرهای اختصاصی را نیز دارد.

۳DBio Alginate

۳DBio Alginate


جوهر زیستی اختصاصی شرکت امید آفرینان بر پایه پلیمر آلژینات محیطی ایده­آل جهت زنده مانی و پرینت سلولی را فراهم می­کند. نتایج آزمون­های انجام شده با رده­های مختلف سلولی نشان می­دهد علاوه بر چاپ­پذیری بالای این جوهر زیستی و کیفیت مناسب پس از پرینت، نقش به سزایی در حفظ سلول­های زنده دارد.

۳DBio PCL/Startch

۳DBio PCL/Startch


جوهر زیستی اختصاصی ۳DBio PCL/Startch توانسته است با افزایش تخریب پذیری و افزودن ویژگی­ آبدوستی نقاط ضعف جوهر PCL را برطرف کند. این جوهر زیستی علاوه بر ویژگی­های زیست سازگاری بهتر، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد.

۳DBio PCL

۳DBio PCL


Polycaprolactone یک پلیمر پر مصرف در تولید بافت­های مختلف به ویژه بافت­های استخوانی و دندانی به روش چاپ سه بعدی است. شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده PCL با استاندارد پزشکی و بالاترین کیفیت که برای استفاده در چاپگرهای زیستی این شرکت آماده سازی شده­اند را ارائه می­کند.

دسته بندی

انتخاب آسان است وقتی مسیرها مشخص باشد

fa_IRFA
en_USEN fa_IRFA