3d-bio
3d-bio
3d-bio
3d-bio
3d-bio

حضور شرکت دانش بنیان امیدافرینان مهندسی آینده به عنوان اولین ارایه دهنده تجاری دستگاه های چاپگر سه بعدی زیستی در سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی با استقبال و توجه بی نظیر مخاطبان داخلی و خارجی همراه بود. شرکت امیدآفرینان دو نمونه از جدیدترین بایوپرینتر های سری BioFab خود را در سومین دوره این کنگره که از تاریخ ۷ ام تا ۱۰ ام آذرماه در سالن اجلاس سران اسلامی برپا بود در معرض نمایش و نظرات مخاطبان قرار داد.

در میان طیف گسترده علاقمندان به حوزه پزشکی بازساختی و مهندسی بافت، گروهی از دانش آموزان، دانشجویان، اساتید دانشگاه های برتر کشور و کارشناسان آزمایشگاهی، متناسب با زمینه فعالیتشان، تمایل به همکاری و بهره مندی از خدمات متنوع این شرکت چاپ سه بعدی زیستی را از طریق پلتفرم های تعاملی شرکت، اعلام نمودند.

شرح کامل ویژگی های چاپگرهای زیستی سه بعدی و همچنین خدماتی که تیم امیدآفرینان در اختیار دست اندرکاران حوزه پزشکی بازساختی و پرینت سه بعدی زیستی قرار میدهد، در تلگرام، اینستاگرام و سایت این شرکت، به طور کامل به اشتراک گذاشته است.

در اولین روز جشنواره سلول های بنیادی، گروهی از مدعوین این کنگره بین المللی، از غرفه شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده، دیدن کردند.

از میان آنها، آقای ولادیمیر میرونو (Vladimir Mironov) سر پرست علمی شرکت ۳D BioPrinting Solution روسیه از دستگاه ها و اعضای مصنوعی پرینت شده توسط امیدآفرینان بازدید کرده و ضمن ابراز خرسندی از کیفیت و ویژگی های دستگاه، دقایقی با اعضای تیم گفتگو اثربخشی داشتند.ایشان ابتدا پیرامون ویژگی های چاپگرهای سه بعدی زیستی این شرکت دانش بنیان، سوالاتی پرسیدند، سپس این دستگاه ها را کارا و موفق خوانده و در ادامه راهنمایی های ارزشمندی جهت ورود محصولات تیم ۳d-bio به بازارهای جهانی داشتند.

آقای ولادیمیر میرونو Vladimir Mironov، سرپرست علمی شرکت 3D BioPrinting Solution روسیه از دستگاه ها و اعضای مصنوعی پرینت شده در غرفه امیدآفرینان در جشنواره بین المللی سلول های بنیادی، دیدن کردند و ضمن ابراز خرسندی، افراد تیم 3d-bio را برای ورود محصولات به بازارهای جهانی راهنمایی کردند.

بازدید اقای ولادیمیر میرونو از چاپگرهای سه بعدی زیستی امیدآفرینان در جشنواره سلول های بنیادی

افراد تیم پویای 3d-bio مشتاقانه پاسخگوی بازدیدکنندگان جشنواره ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی بودند.

بازدید اعضای مرکز تجاری سازی دانشگاه صنعتی شریف از غرفه شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده

 

بازدید دکتر وطن پور، معاون محترم وزارت بهداشت از غرفه امیدآفرین مهندسی آینده در جشنواره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی

بازدید آقای دکتر وطن پور، معاون محترم وزارت بهداشت از غرفه امیدآفرین مهندسی آینده در جشنواره سلول های بنیادی

آقای دکتر موحدی معاون پژوهشی و آقای دکتر فرهمند مدیر فناوری دانشگاه صنعتی شریف نیز  از دستگاه ها و نمونه های پرینت شده ای که تیم ۳D-Bio در غرفه جشنواره ارایه کرده بودند، دیدن کردند.

مطالب مرتبط