3d-bio
3d-bio
3d-bio
3d-bio
3d-bio

«شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده»، به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان موفق در عرصه پزشکی بازساختی، در «همایش ملی مدیران و متخصصان شرکت های تولیدکننده دانش و فناوری» حضور پیدا کرد.

این همایش، در تاریخ 23 مرداد 1397، با موضوع «حمایت از شرکت های فعالِ حوزه فناوری در فضای تحریم» سالن همایش های بین المللی کتابخانه ملی را میزبان مدیرانی ساخت که فعالیت های تولیدی و دانش محور آنها میتواند چراغ رشد اقتصاد و تولید کشور را روشنتر از پیش نماید. از این رو، جناب آقای دکتر محسن رضایی، دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام، و همچنین جناب آقای دکتر کمالوندی، معاون محترم امور بین الملل و سخنگوی سازمان انرژی اتمی، در سخنرانی هایشان، حمایت خود از شرکت های دانش بینان را اعلام نمودند:
« نباید ترسید که جوانان کارآفرینان ما به خطا دست بزنند. با دلهای کوچک نمی‌شود انقلاب بزرگی را رقم زد. الان 90 درصد توانایی های ما در حاشیه هستند. باید همه مردم را به صحنه مقابله با تحریم های اقتصادی فرا بخوانیم. باید در اقتصاد به خودمان برگردیم. باید با دست پر و با اقتدار به مقابله با مشکلات برویم و با کمک 15 کشور همسایه مان به جنگ تحریم ها برویم. ما می توانیم از طریق ابتکارات و نوآوری مشکلات پیش رو را پشت سر بگذاریم. امروز بهترین فرصت برای برگشت ما به اقتصاد خودمان است. اساس این حرکت جوانان هستند.»
حضور شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده در نمایشگاهی که با همین موضوع در حاشیه این همایش برگزار می شد لنز دوربین خبرنگار برنامه تلویزیونی «در شهر» را به خود معطوف نمود.
در ادامه می توانید گزارش حضور شرکت امیدآفرینان را ملاحظه نمایید.

مطالب مرتبط