3d-bio
3d-bio
3d-bio
3d-bio
3d-bio
شرکت امیدآفرینان مهندسی آینده با توجه به پیشرفت­ های حاصل شده در حوزه بایوپرینت و نیازهای جدید کاربران دستگاه­ های این شرکت، همگام با تکنولوژی های روز دنیا اقدام به طراحی و ساخت سیستم ماژولار قابل نصب روی دستگاه های بایوپرینتر خود نمود. ماژول‌های ارائه شده در این سیستم، بایوپرینترهای شرکت امیدآفرینان را به یکی از منعطف ترین سیستم های چاپ زیستی در دنیا تبدیل کرده است.

 

 

ماژول های جدید این شرکت شامل موارد زیر می­باشد:
۱- ماژول حرارتی دما بالا: این ماژول برای پرینت مواد ترموپلاستیک به صورت گرانول و پودر با قابلیت افزایش دما تا ۲۵۰ درجه سانتیگراد مورد استفاده قرار می­گیرد.
۲- ماژول خنک کننده: این ماژول قابلیت کاهش دما تا ۴ درجه سانتیگراد را دارا می باشد. از این ماژول برای پرینت مواد با پایه کلاژن، ژلاتین یا سایر موادی که برای پرینت شدن نیاز به دمای پایین دارند استفاده می­شود.

 

 

۳- ماژول چاپ فیلامان: از این ماژول برای پرینت فیلامنت های آماده موجود در بازار که عموما از جنس PCL، PLA یا ABS می باشند استفاده می­شود.
۴- ماژول کراسلینک نوری: این ماژول توان بالا برای کراسلینک موادی همچون جوهرهای زیستی پایه ژلما با نور UV و طول موج های ۳۶۵ نانومتر تا ۴۰۵ نانومتر استفاده می­شود. علاوه بر این طول موج این ماژول متناسب با نیاز مشتری قابل تغییر است.
کلیه این ماژول ها به گونه ای طراحی شده­اند که روی تمامی دستگاه های ساخته شده توسط این شرکت قابل نصب می­باشند.
مطالب مرتبط